Flota - Warta 0:0. Wyspiarze bez zwycięstwa, a trener na trybunach

(mc)
Sytuacja Floty Świnoujście po sobotnim meczu z Wartą Poznań (0:0) poprawiła się nieznacznie. Wyspiarze nadal nie zanotowali zwycięstwa w rundzie wiosennej.

Mecz Floty z Wartą mógł się podobać. Oba zespoły już w pierwszej połowie stworzyły sporo sytuacji. Piotr Reiss przestrzelił w doskonałej okazji, zaś Krzysztof Bodziony także starał się niepokoić golkipera Warty swoimi uderzeniami. Obie strony były jednak nieskuteczne.

W 38 minucie trener bramkarzy we Flocie, Przemysław Norko, został odesłany na trybuny z rasistowskie odzywki do gracza gości, Alaina Ngamayamy.

W drugiej połowie gra byłą mniej ciekawa. Upał dawał się we znaki i żadna z drużyn nie potrafiła trafić do siatki.

Flota Świnoujście - Warta Poznań 0:0
Flota: Melon - Zalepa, Jasiński, Udarević, Niewiada, Misan (78 Nnamani), Fryc, Bodziony, Ostalczyk, Arifović (81 Shalamberidze), Okińczyc(46 Chyła).
Warta: Słowik - Sobieraj, Reiss (75 Ciarkowski), Giel (60 Piceluk), Bartczak, Mójta, Ngamayama, Marciniak, Mysiak, Foszmańczyk, Bereszyński (49 Jakóbowski).